Seni öyle çok sevdim ki yok tarifi

Seni öyle çok sevdim ki yok tarifi, sen de çok iyi biliyorsun bunu. Bir aşkta yaşatılacak en büyük acıları yaşattın fakat yinede vazgeçmedim senden ve seni sevmekten. Seni böylesine severken neden yaktın nasıl yaktın canımı.

Ben seni böyle severken nasıl baktın başkalarına, nasıl dokundun başka ellere, ve nasıl bunları bana anlatarak affetmemi diledin nasıl. Ama ben öyle çok seviyorum ki seni yine affettim hep affettim sevgimden, sevdiğimden affettim seni.

Şimdi merak ediyorum sevdiğim bir daha benim gibi seveni, affedeni bulabilecekmisin. Ben seni hala, her şeye rağmen çok seviyorum fakat artık seni sensiz seviyorum. Ben seni sevmekten vazgeçmeyeceğim fakat sen bir daha benim gibi bir seven bulamayacaksın sevdiğim.

Seninle yaşamak gece yıldızlara, gündüz güneşe dokunmak gibi kara sevdam. Seni sen yokken bile aynı duygu ve hisle sevmek kara sevdam. Sana dokunmadan sevmek, seni görmeden tutkuyla bağlanmak işte gerçek sevda bu kara sevdam.

Sen benim hayallerim, umutlarım, bugünüm, yarınımsın kara sevdam. Benim olmasan da sana olan sevdamı bilmesen de beni seni sensiz sevdim, sana sensiz sevdalandım. Yüreğimle, özümle, sessizce sevdalandım sana. Bilmeden bu duyguları bana yaşattığın için sonsuz teşekkürler kara sevdam.

Senin haberin yokken uzaklardan bakmak, görmek,gülüşünü izlemek duyguların, aşkların, sevdaların en yücesi ve en saf ve temizi kara sevdam. Sana seni sevdiğimi söyleyemem kara sevdam korkarım sevdamın göze gelmesinden sensizlikten korkarım kara sevdam.

 

Updated: Eylül 15, 2018 — 5:14 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aşk Sözleri | Şiirler | Şarkı sözleri | Güzel sözler © 2018 En Güzel Aşk Sözleri
sohbetci bizimmekan