En Güzel Aşk Sözleri

Merhaba değerli kullanıcılarımız,sizlere en iyi hizmet veren ve  ” En Güzel Aşk Sözleri ” konuları hakkında duygularınızı ele alarak, sevgilinize veya eşinize en iyi duygularınızı anlatabilecek konulara değinerek. Özel Aşk Sözleri paylaşıyoruz ve sevginizi sizin adınıza dile getiriyoruz www.askkenti.com ‘un sizlere vermiş olduğu bu hizmetten faydalanmanızı ve sevdiklerinize tavsiye etmenizi bekliyoruz ve en güzel  insanların buluşma noktası haline gelmeyi hedefliyoruz bugün ki makalemiz’de sizlere aşkının öfkenin ve huzurun hüzün’ün  birleşip en doğru şekilde sevginizi dile getiricek bir makale hazırlıyoruz. Umarım  sayfamızdan istediğiniz En Güzel Aşk Sözleri güzel şiir ve aşk sözlerine ulaşa bilirsiniz.

Yine sana yazıyorum sevda çiçeği kalemi elime aldığım an kalbim bir serçenin kanatları gibi titriyor

 

Yine sana yazıyorum sevda çiçeği kalemi elime aldığım an kalbim bir serçenin kanatları gibi titriyor. Sen sevda çiçeği sen öyle bir sevdasın ki seni hiçbir kelime, hiçbir dilde anlatamaz, tarifi yok.

Sen sevda çiçeği bana Allah’ımın bir armağanısın ve seni bana verdiği için nasıl şükretsem, nasıl teşekkür etsem bilemiyorum. Sen benim mutluluğum, sevincim, neşem, heyecanım, sevda çiçeğimsin. Herkes böyle bir mutluk ister hayatında fakat çok az kişiye nasip olur, sen bana geldin, bana nasip oldun sevda çiçeğim.

Senden ayrı kaldığım her saniye bana bir asır oluyor ve seni çılgınca özlüyorum sevda çiçeğim. Sen benim hayatıma tarifsiz güzellikler de anlam katan kanatsız meleğimsin sevda çiçeğim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aşk Sözleri | Şiirler | Şarkı sözleri | Güzel sözler © 2018 En Güzel Aşk Sözleri
sohbetci bizimmekan